Symulator lotu to urządzenie, dzięki któremu możemy w bardzo realistyczny sposób poprowadzić wybraną maszynę latającą – samolot pasażerski, helikopter czy myśliwiec F16. Nie korzystamy jednak z klawiatury komputerowej, ale zasiadamy za prawdziwym wolantem sterowniczych oraz dotykamy przepustnic, przełączników i pedałów samolotowych. Jakie możliwości daje nam użytkowanie symulatorów lotu? Gdzie i z jakich okazji wynajmowane są tego rodzaju urządzenia?
Wiele możliwości symulatora lotu
Wynajem symulatorów to opcja, z której zwykle korzystają organizatorzy imprez firmowych, eventów związanych z branżą lotniczą czy zjazdów integracyjnych. W końcu doskonała forma rozrywki i wspaniałej zabawy to właśnie symulatory. Wynajem tego rodzaju urządzeń wiąże się z wieloma możliwościami. Każdy użytkownik symulatora lotu ma doskonałą okazję do:
– sprawdzenia własnej precyzji, zaangażowania, skupienia oraz cierpliwości;
– wejścia w wirtualny świat latających maszyn: samolotu pasażerskiego, myśliwca czy helikoptera;
– korzystania z profesjonalnych narzędzi sterowniczych, m.in.: wolantu, przepustnicy czy przełączników;
– doświadczenia wrażeń wizualnych i fizycznych;
– grania w wielu strategiach, wykonywania określonych misji;
– rywalizacji z innymi użytkownikami.
Chwycenie za prawdziwy wolant i prowadzenie maszyny lotniczej to zadanie, które dostarcza nie tylko grającym, ale także obserwatorom dużej ilości rozrywki. Taka gra integruje oraz składnia do nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Użytkownik nie tylko prowadzi różne rodzaje maszyn, ale wchodzi w wirtualny świat rzeczywistych obrazów, które zobaczy na kilka ekranach LCD. Lotniska na całym świecie, lot nad największymi miastami na świecie czy realne warunki atmosferyczne – zasiadając za sterami symulatora można zwiedzić wybrane zakątki ziemi.
Wynajem symulatorów – gdzie znaleźć oferty?
Firmy, które zajmują się wynajmem symulatorów działają na rynku już od kilku lat. Symulatory wcale nie są mało popularną formą rozrywki, dlatego możemy przebierać w ofertach.
Najlepiej znajdować je na stronach internetowych, które należą do konkretnej firmy. Możemy wypełnić tam odpowiedni formularz i skierować swoje pytania do usługodawcy. Tego typu przedsiębiorstwa działają na terenie całego kraju, oferując montaż atrakcji w wybranych przez klienta miejscu. Wystarczy tylko telefoniczne uzgodnienia, a symulator lotu zostanie zainstalowany w uzgodnionym czasie na miejscu imprezy czy innego rodzaju eventu. Dodatkowo firmy, które zajmują się wynajmem symulatorów zapewniają w cenie wypożyczenia, profesjonalny instruktaż specjalisty.

Naprawdę sporą popularność zyskuje dzisiaj forma rozrywki, jaką jest gra w oparciu o różnego rodzaju symulatory. Wynajem takich konstrukcji na imprezę to gwarancja doskonałej i oryginalnej zabawy. Symulator lotu zostanie zainstalowany w wybranych przez nas miejscu bez względu na to, czy organizujemy eventy w centrum miasta, czy na jego obrzeżach.

Oryginalna atrakcja podczas imprezy firmowej? Dowiedz się, gdzie wynająć symulatory lotów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *